Thierry Baudet, partijleider van Forum voor Democratie in de Tweede Kamer, verwachtte dat zijn partij tussen de zes en tien zetels zou halen in de gemeenteraad van Amsterdam.
Wat bewoog Thierry als een maniak een overwinningsdans uit te voeren toen zijn partij slechts 3 zetels bleek te halen?
Hij lijkt niet alleen medebestuurders, sponsoren, provinciale meedenkers en potentiële kiezers te zijn kwijt geraakt maar vooral zichzelf.
Zal Thierry zijn neus te diep in het 'vanillezakje' hebben gestoken?
Zie ook: http://www2.nhnieuws.nl/n...y-baudet-danst-van-vreugde-na-
Schrijver: O.U. Deis, 24 maart 2018
Geplaatst in de categorie: politiek
Aanbevelenswaardig om te lezen.
Met de verdeling rechts-links (in mijn ogen een verouderd concept, maar dat tussen haakjes) heeft dat volgens mij niets te maken.
Wel met kwaliteit van politici, voor wie je respect zou moeten kunnen opbrengen.
Het dansje van Thierry heeft daar niet aan bijgedragen...
Alsof ze zich niet kunnen voorstellen dat hun object van minachting en hoon een medemens is met idealen, gevoelens, vrijheid van gedachten en ideeën, oprechte intenties en verschoond is van alles wat deze verkrampte haatdragers hem proberen aan te wrijven.
Ik walg van deze hele, zogenaamd linkse, progressieve, meelevende stroming, die alles vertegenwoordigt wat ze zegt niet te (willen) zijn.
Maar ze lijkt zo dolgedraaid in haar eigen bedachte 'gelijk', dat zelfs een onschuldig dansje van enthousiasme moet worden gemaakt tot iets afkeurenswaardigs, verderfelijks en kwalijks.
Om dat waanidee dan tenslotte overal rond te bazuinen: in kranten, op tv, op forums, op sociale media.
Maar och wat zijn ze bang voor Thierry l' affront..