Inloggen
voeg je beschouwing toe

Beschouwingen over film

Film

‘k Ging naar een uitstekende film die een vreemde subtitel droeg: Glas, het onvervulde leven van….terwijl het zo'n rijke film was, van iemand die glazen kon laten zingen (zoals klankschalen) en daarmee concerten gaf, en nog geeft, want de film werd niet nagespeeld, het was het leven van de hoofdrolspeler.
Ja hij was weliswaar ook straatmuzikant, stond op pleinen, maar had ook grote optredens, bovendien was het een passie van hem geworden, naast de vele activiteiten die hij al deed. Hij had een heel gevuld leven. Er waren prachtige shots van weidelandschappen maar ook van het drukke stadsleven met hilarische bilboardreclames.
Het bracht me ook aan het denken hoe mijn eigen leven gevuld en vervuld is, bijvoorbeeld dat ik zo vaak zoveel hulp krijg, dat ik contacten heb, passie voor de dingen heb die ik doe, zovele nog ongelezen boeken, nog zovele ongemaakte ontwerpen van kleding, te over.
Deze film liet weer de jagende ziel van een mens zien die iets wil.

Schrijver: Ralameimaar
3 oktober 2024


Geplaatst in de categorie: film

4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 283

Er zijn nog geen reacties op deze inzending.


Geef je reactie op deze inzending:

( vink aan als je niet wilt dat je e-mailadres voor anderen in beeld verschijnt)