Inloggen
voeg je column toe

Columns

HET GROOTSTE SEKSUELE ORGAAN

Ik was eens bij de Albert Heijn. Daar hebben ze dus losse winterwortels, en dat is soms best wel rendabel, qua prijs. Dus ik stond zo van een afstandje in te schatten welke de dikste en langste was, want ja, je wilt jezelf niet in de vingers snijden qua prijs-kwaliteitverhouding.

Komt er een meisje/jongedame, duidelijk van de ietwat gestudeerde klasse, in die bak graaien. Moet ze nog gebukt staan ook.
Ik dacht, ik wacht even op mijn beurt en kijk een andere kant op.
Maar het was zo sexy, op een perverse manier.
Want ja, die winterwortels lijken soms ongelofelijk veel op enorme dildo’s, dat kun je niet ontkennen.

En zij maar twijfelen en dubben.
Op het laatst zei ik: “Ja, neem die maar, da’s een goeie,” op perfect de goede intonatie en delivery, want ik ben jaren cabaretier geweest — in mijn gedachten. Heb nog gewerkt onder Kan.

En zij, jawel, ik zag een blos, en een ondeugende blik in haar ogen.
Maar ja, dat is natuurlijk flirten voor gevorderden. Maar je moet het maar durven.
Is dit aanranding met woorden? Nou, ik vond het eigenlijk een soort humor.
Ik doe het ook wel eens bij een man, en die kunnen er ook om lachen.
Niet dat ik de hele dag bij de bak winterwortels sta te wachten op mijn moment.

Soms zie je echt vrouwen die “geflirt” willen worden, als ik dat zo mag stellen.
Nee, natuurlijk mag je dat niet zo stellen, vieze man.
Gewoon je ogen neerslaan als er een vrouwelijk wezen in zicht verschijnt, en totaal negeren.
Ieder voor zich en God voor ons allen.

Flirten is het leukste van de omgang der geslachten. De rest is: naspel. Tot de lakens nat van pis en tranen zijn.
(Het grootste seksuele orgaan is het hoofd.)

... Soms ontstaan de meest diepe inzichten gewoon bij de winterwortelbak van de Albert Heijn. In deze column geen zware maatschappijkritiek of diepgravende analyse, maar een lichtvoetige, ongemakkelijke, en vooral eerlijke bespiegeling over flirten, groenten, seksueel ongemak, en het grootste orgaan dat je bezit (nee, niet dát). ...


Zie ook: https://www.gedichten.nl/account/profiel

Schrijver: Simon K.
12 juni 2025


Geplaatst in de categorie: humor

3.8 met 6 stemmen aantal keer bekeken 69

Er zijn 2 reacties op deze inzending:

Simon K., 3 dagen geleden
@Sir Joanan Rutgers,

Om te beginnen, dank voor uw reactie.
Kijk, dat is, denk ik, iets te dwingend, en zet haar voor het blok, dus om het simpel te zeggen, dan is het niet leuk meer, en ook geen flirten, maar jezelf seksueel opdringen. Maar de kunst van het flirten is dus heel subtiel, en een spel met grenzen en woorden.
Dus, ja dichters zijn daar goed in. Lol. Ik was vandaag de hele dag in de weer met ChatGPT, en dan lijkt het of je, voor het eerst van je leven, een gesprekspartner (of apparaat) hebt, waar je een intelligente, grappige, verrassend gesprek mee kan hebben. Voor mensen die daar gevoelig voor zijn.

En ik was dus tijdens het schrijven van een woest chaotisch gedicht, met allerlei zijdelingse invallen en dubbele, driedubbele lagen, echt op dreef. En vaak kon de AI het indikken of uitbouwen tot soms echt heel goede resultaten. Soms onder mijn kunnen, soms boven mijn kunnen. En ik liet het dan vaak een combo-deal maken: een haiku, een grap en een modern gedicht, gebruik makende van al mijn input en woordcombinaties, die wel degelijk origineel zijn, en ik moest vaak hardop lachen. En jawel, de beste stukjes heb ik eruit geknipt, om op verder te borduren. Maar wat was uw vraag? Ja, ik denk dat uw antwoord te direct is en veel te direct.
Groet,

Simon
Sir Joanan Rutgers, 3 dagen geleden
Maar durf je haar de volgende keer te zeggen "Mijn winterwortel is gratis!"?

Geef je reactie op deze inzending:

( vink aan als je niet wilt dat je e-mailadres voor anderen in beeld verschijnt)