Inloggen
voeg je hartenkreet toe

Hartenkreten

Le temps de fabriquer des souvenirs

In een kleine, met een fraaie haag omheinde tuin in Gemert (men zou deze ook een "hortus conclusus" kunnen noemen) werden wij onlangs verwelkomd. Ons personenbusje had de "Vlindertuin" bereikt.

Een deskundige gids gaf ons uitleg betreffende een kwetsbare, weerloze en hulpeloze zwarte nachtvlinder die trilde en beefde met zijn vleugels in zijn handen.

En in de bescheiden, allerminst grootschalige tuin die we aldaar eveneens bezochten, fladderden talloze kleurrijke vlinders rond die hier hun kortstondige levens leven en die de prachtige bloemen bezoeken.

(Werden de schitterende vlinders en de bloemen ons eens gezonden door een onbekende godheid als troost voor de teloorgang van de wereld en voor al het mateloze onheil?)

Schrijver: I.Broeckx
23 mei 2025


Geplaatst in de categorie: natuur

4.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 33

Er zijn nog geen reacties op deze inzending.


Geef je reactie op deze inzending:

( vink aan als je niet wilt dat je e-mailadres voor anderen in beeld verschijnt)