Inloggen
voeg je verhaal toe

Verhalen

De vrouwenverzamelaar van het Kasteel van Waha

In het Kasteel van Waha op 22, rue du Bondeau woont de griezelige, wrede en gewetenloze graaf Etienne van der Noot d'Assche, die overdag zelden tevoorschijn komt, alsof hij net als graaf Dracula lichtschuw is. Toch zit het bij Etienne net even anders, want die vermaakt zich overdag met zijn gevangen vrouwen, die allemaal van adel zijn. Zijn eerste vangst was gravin Anyssia van Görlitz van het Kasteel van Hassonville, die hij in de kroeg La Taverne in Marche-en-Famenne heeft opgepikt. Omdat zij stomdronken was, was zij een makkelijke prooi voor hem. Terwijl hij haar in zijn Mercedes SLR Coupe naar zijn kasteel reed, was ze al in slaap gevallen. Als een bijzonder cadeau voor zichzelf droeg hij haar naar zijn chique slaapkamerbed, omringd door schilderijen van Auguste Renoir, Claude Monet, Edgar Degas, René Magritte, Paul Delvaux, Armand Rassenfosse, James Ensor en Fernand Khnopff. Nadat hij de twee Tiffany Dragonfly Lampen op de nachtkastjes had aangedaan, heeft hij de ontklede Anyssia van top tot teen gestreeld. Net zolang tot zij licht kreunend wakker werd en in volle overgave met hem ging vrijen. Zij was helemaal verguld met hem en na de liefdesdaad liet zij zich gedwee en dankbaar in de onderaardse kerker opsluiten. Wanneer Etienne zin in haar heeft, dan hoeft hij haar daar maar op te halen. Zij staat inmiddels al drie jaar op de vermistenlijst van de nationale gendarmerie van België.

In drie jaar tijd zijn er zeven adellijke vrouwen in de kerker van Etienne bijgekomen. Barones Cyrielle van Male van het Kasteel Jemeppe in Hargimont ontmoette hij tijdens een hoogmis in de Sint-Stefanuskerk uit 1050 in Waha. Hij raakte met haar aan de praat en zij keek hem zo verliefd aan. Toen zij hem vertelde, dat zij een barones is, ging hij direct voor de bijl en nodigde hij haar uit voor een drankje in zijn kasteel. Hij stopte GHB in haar champagne en zo ging alles voor hem van een leien dakje. Cyrielle werd helemaal gek van begeerte en zij wilde alsmaar doorgaan. 'Eerst maar even in de kerker!', zei Etienne. Gravin Franfrelouche Lejeune van het Kasteel van Rendeux liep hem tijdens een wandeling in Waha tijdens het lijf. Zij beukte met haar ongelooflijk dikke tieten tegen zijn borst en hij was meteen verkocht, toen zij zichzelf als een gravin voorstelde. Zij wandelde graag met hem mee naar zijn kasteel, waar zij meteen haar blote borsten liet verwennen. Nadat hij haar een uur had bemind, ging ze high en gelukzalig de kerker in. Gravin Louisette de Briey van het Kasteel van Steinbach belde gewoon op een doordeweekse avond bij hem aan om lol te trappen, zoals zij zei. Die was volkomen de weg kwijt, maar tot Etienne's grote vreugde wist ze hem wel te vinden. 'Vast op hetzelfde libidolevel!', dacht hij. Barones Nymphe de Bassompierre van het Kasteel van Laclaireau in Ethe was veel moeilijker te paaien, maar het is hem wel gelukt. Toen zij bij hem een grote diamant bewonderde, stak hij gauw een shotje heroïne in haar arm. Daarna was de verovering een koud kunstje. 'Zoek de diamant!', zei ze met een vette glimlach. Hij had allang gezien, dat zij die in haar toverdoos had gestopt. Gravin Quirina de Béthune-Sully van het Kasteel van Mirwart droeg een doorschijnende zomerjurk, die spontaan opwaaide, toen hij haar langs de kant van de weg zag staan. Bij het zien van haar zwarte driehoek, zette hij zijn Mercedes meteen stil. 'Ik ben een verdwaald gravinnetje!', zei ze. 'Mooi, ik een verdwaald graafje, stap maar gauw in!', zei hij. Ze sprong meteen wijdbeens op hem en tijdens de vrijerij sprong er nog een gravin uit de bosjes. 'Mag zij ook mee?', vroeg Quirina. 'Is zij dan ook een gravin?', vroeg hij. 'Zeker weten, zij is gravin Violetta Davignon van het Kasteel van Bomal!', antwoordde Quirina. Violetta dook met haar violette poes op de edele pisang van Etienne. 'Ik bof maar met jullie!', zei Etienne.

In de kerker van Etienne zitten nu zeven vrouwen en een achtste vrouw is in aantocht. Het gaat om markiezin Rhiannon Boëssière-Thiennes van het Kasteel van Oudoumont in Verlaine-sur-Ourthe. Etienne zit met haar in de salon en hij staat op het punt om vliegensvlug onder haar rok te duiken. Zij geeft hem steeds meer hints om dat inderdaad te gaan doen. Hij zit al in de starthouding, wanneer er plotseling aan de voordeurbel wordt getrokken. 'Welke idioot komt mij op dit moment storen?', bromt hij. Het is de geheime aanbidder van Rhiannon, Chevalier de Biseau d'Hauteville, die haar uit Verlaine is gevolgd. Zodra Etienne de voordeur opent, stormt hij naar binnen en richt hij zijn Browning FN 9 mm op hem. 'Meekomen!', briest hij. Met Rhiannon erbij lopen ze naar de kerker met de zeven opgesloten vrouwen. 'Kijk, bij die kerkerharem had hij jou gestopt!', roept hij tegen de verbouwereerde Rhiannon. Ten overstaan van de acht vrouwen schiet hij Etienne koelbloedig door zijn hoofd. Hij rukt de sleutel van een wand en hij bevrijdt de gevangen vrouwen. In plaats van gejuich en dankbaarheid krijgt hij wraakzuchtige, kwaadaardige vrouwen op zijn nek. De zeven bevrijde vrouwen én Rhiannon springen bovenop hem en na enkele minuten komt hij levenloos uit de aanval tevoorschijn. 'Laten we een nieuwe graaf Etienne zoeken!', roept Rhiannon met een fier en begeesterd gelaat.

Schrijver: Sir Joanan Rutgers
12 juni 2026


Geplaatst in de categorie: literatuur

Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 6

Er zijn nog geen reacties op deze inzending.


Geef je reactie op deze inzending:

( vink aan als je niet wilt dat je e-mailadres voor anderen in beeld verschijnt)